8:21:16 - چهارشنبه 28 فوریه 2018 / شناسه خبر: 4248
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آموزش تخصصی ۳۰ نوجوان مستعد قرائت در اهواز
آموزش تخصصی ۳۰ نوجوان مستعد قرائت در اهواز
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ قاسم مقدمی از ادامه اجرای طرح استعدادهای قرآنی ویژه نوجوانان مستعد در اهواز خبر داد و گفت: ۳۰ نوجوان مستعد از سراسر استان با شرکت در این طرح تحت آموزش‌های تخصصی تجوید و صوت و لحن قرار می‌گیرند. قاسم مقدمی، کارشناس اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی خوزستان در گفت‌وگو با […]

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ قاسم مقدمی از ادامه اجرای طرح استعدادهای قرآنی ویژه نوجوانان مستعد در اهواز خبر داد و گفت: ۳۰ نوجوان مستعد از سراسر استان با شرکت در این طرح تحت آموزش‌های تخصصی تجوید و صوت و لحن قرار می‌گیرند.

قاسم مقدمی، کارشناس اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی خوزستان در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان، از ادامه اجرای طرح استعدادهای قرآنی ویژه نوجوانان مستعد در اهواز خبر داد و گفت: یکی از بخش‌های مورد توجه در حوزه آموزش، استعدادهای قرآنی است؛ در این زمینه طرح استعدادهای قرآنی ویژه نوجوانان مستعد استان برنامه ریزی و تمهیدات این طرح از ابتدای سال انجام شد.

خبر جدید  دوره آموزش سبک زندگی قرآنی در اهواز برگزار می‌شود

وی ادامه داد: طی برگزاری آزمونی، ۳۰ نوجوان مستعد از سراسر استان معرفی و تحت آموزش‌های تخصصی تجوید و صوت و لحن قرار گرفتند. این برنامه با نام «طرح هادی» با همکاری مجموعه کانون جهان‌آرای اهواز در حال اجراست.

مقدمی با بیان اینکه مخاطبان این طرح قرآنی پسران ۹ تا ۱۸ سال هستند، گفت: ۳۰ قرآن‌آموز در این طرح، «قرائت تحقیق» را به صورت تخصصی آموزش می‌بینند. این دوره‌ها با شدت و قوت خوبی در کانون جهان‌آرا اهواز در حال برگزاری هستند.

خبر جدید  برگزاری دوره یاوران ولایت دانش آموزی دختران شهرستان شادگان درهمدان

کارشناس اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: این دوره هر هفته پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۸ تا ۱۲ برگزار می‌شود.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد