6:20:54 - شنبه 3 فوریه 2018 / شناسه خبر: 961
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آموزش تخصصی متون دینی به مربیان جلسات قرآن دزفول
آموزش تخصصی متون دینی به مربیان جلسات قرآن دزفول
گروه معارف: دوره «أتَم» با موضوع آموزش در ۵ حوزه آداب و اخلاق اسلامی، احکام، نهج البلاغه، تاریخ تحلیلی صدر اسلام و تمدن اسلامی ویژه مربیان جلسان قرآن مساجد دزفول برگزار می‌شود. علیرضا زمانی‌راد رئیس هیئت اجرایی کانون جلسات قرآن دزفول در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان از اجرای طرح مشترک کانون جلسات […]

گروه معارف: دوره «أتَم» با موضوع آموزش در ۵ حوزه آداب و اخلاق اسلامی، احکام، نهج البلاغه، تاریخ تحلیلی صدر اسلام و تمدن اسلامی ویژه مربیان جلسان قرآن مساجد دزفول برگزار می‌شود.

علیرضا زمانی‌راد رئیس هیئت اجرایی کانون جلسات قرآن دزفول در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان از اجرای طرح مشترک کانون جلسات قرآن و مؤسسه مهراب دزفول در زمینه آموزش تخصصی متون دینی خبر داد و گفت: دوره‌ای به نام دوره «أتَم» طراحی کردیم که با موضوع آموزش تخصصی متون مورد نیاز در ۵ حوزه آداب و اخلاق اسلامی، احکام، نهج البلاغه، تاریخ تحلیلی صدر اسلام و تمدن اسلامی برگزار می‌شود.

خبر جدید  میزبانی جامعة‌القرآن خرمشهر از آزمون شفاهی قرآن و عترت شهرستان

وی اظهار کرد: ثبت‌نام از مربیان جلسات قرآن مساجد سطح شهرستان در این ۵ حوزه آغاز شده است. پس از ثبت‌نام و گزینش اولیه، کلاس‌های این دوره با ظرفیت ۱۰ تا ۱۵ نفر در دزفول تشکیل می‌شوند.

زمانی‌راد ادامه داد: حجج‌الاسلام ظفری‌نژاد، میرزاپور، عبداللهی، کاهوکار و دکتر پورکیانی مدرسان این دوره هستند.

خبر جدید  شرایط سدهای خوزستان عادی است/خروجی سد کرخه به 900 مترمکعب افزایش میابد/خسارات وارده جبران می شود

رئیس هیئت اجرایی کانون جلسات قرآن دزفول با بیان اینکه شرکت‌کنندگان در این دوره‌های تخصصی به مدت یک تا دو سال آموزش تخصصی خواهند دید، هدف از برگزاری دوره را آموزش افراد فعال و مستعد جلسات قرآن مساجد به منظور تأمین نیاز مسجد به مربیان در این حوزه‌ها دانست.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد