13:20:47 - دوشنبه 5 مارس 2018 / شناسه خبر: 4981
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آماده سازی بیش از هزار کلاس درس برای اسکان نوروزی در آبادان
آماده سازی بیش از هزار کلاس درس برای اسکان نوروزی در آبادان
اعظم قاسمی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: در سال جاری یک هزار و ۸۰ کلاس درس در قالب ۱۰۸ مدرسه، به منظور اسکان و پذیرایی از مسافران نورزی در نظر گرفته شده است.  وی افزود: از تعداد کل مدارس پیش بینی شده برای ایام نوروز سال جاری، ۱۹ مدرسه درجه یک، ۷۰ […]

اعظم قاسمی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: در سال جاری یک هزار و ۸۰ کلاس درس در قالب ۱۰۸ مدرسه، به منظور اسکان و پذیرایی از مسافران نورزی در نظر گرفته شده است.

 وی افزود: از تعداد کل مدارس پیش بینی شده برای ایام نوروز سال جاری، ۱۹ مدرسه درجه یک، ۷۰ مدرسه درجه دو و مابقی نیز درجه سه هستند، البته برنامه ریزی هایی به منظور ارتقا کلیه مدارس به سطح درجه یک نیز در حال انجام گرفتن است.

وی با اشاره به اختصاص ۱۰ مدرسه غیر دولتی و روستایی در مناطق دارای جاذبه گردشگری به همین منظور اظهار کرد: این روستاها در لیست اسکان آموزش و پروش قرار ندارند، اما آماده سازی شدند، تا در صورت مواجهه با ازدحام مسافر در ایام نوروز مورد استفاده قرار بگیرند.

خبر جدید  ضرورت تهیه طرح بازآفرینی برای بافت ناکارآمد ۲۹ شهر خوزستان

رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان با اشاره به اینکه ۹ مدرسه به طور خاص برای اسکان و پذیرایی از کاروان های راهیان نور در نظر گرفته شده، گفت: ثبت نام دستگاه ها برای بهره مندی از فضای مدارس در بحث کاروان های راهیان نور، در مرحله نخست به اتمام رسیده؛ البته آمار موجود در این زمینه مدام در حال تغییر است.

خبر جدید  اعزام بالگرد‌های آبپاش برای خاموش کردن آتش در هورالعظیم  

قاسمی زاده با بیان اینکه کلیه فعالیت های مرتبط با اسکان نوروزی ساماندهی شده، افزود: در این زمان در مرحله بررسی امکانات از پیش اعلام شده به کمیته هماهنگی ستاد نوروزی، کنترل موجوی ها، شستشوی فرش ها و پتو ها هستیم؛ ضمن آنکه خرید برخی تجهیزات و لوازم همچون؛ مایع دستشویی، موکت و غیره نیز از طریق تعاونی اداره کل آموزش و پرورش و منطقه آزاد اروند در حال انجام است.

خبر جدید  بازیکن خونه به خونه به نفت آبادان پیوست

وی اظهار کرد: خدمات قابل ارائه در هر کلاس درس به درجه بندی مدارس بستگی دارد. در این مدارس امکاناتی همچون؛ کولر، تلویزیون، فرش، یخچال، پکیج ورودی ارائه می شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان تصریح کرد: یک آشپزخانه مرکزی نیز برای طبخ غذا در هر مدرسه به طور جداگانه پیش بینی شده و خدماتی همچون پخت نان تازه و عرضه آش داغ در وعده صبحانه نیز در بیشتر مدارس انجام می شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد