18:03:11 - یکشنبه 4 فوریه 2018 / شناسه خبر: 773
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز مشارکت نمایندگان نیروهای پیمانکاری در طرح یکپارچه طبقه بندی مشاغل
آغاز مشارکت نمایندگان نیروهای پیمانکاری در طرح یکپارچه طبقه بندی مشاغل
طرح طبقه بندی نیروهای پیمانکاری در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به سرعت کلید خورد و نمایندگان پیمانکاران در جریان جزئیات کار قرار گرفتند. به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، در راستای مصوبه مدیران ارشد شرکت های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، مبنی بر یکسان سازی قراردادهای پیمانکاری، اداره کار منطقه نخستین جلسه را با نمایندگان نیروهای […]

طرح طبقه بندی نیروهای پیمانکاری در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به سرعت کلید خورد و نمایندگان پیمانکاران در جریان جزئیات کار قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، در راستای مصوبه مدیران ارشد شرکت های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، مبنی بر یکسان سازی قراردادهای پیمانکاری، اداره کار منطقه نخستین جلسه را با نمایندگان نیروهای پیمانکاری این شرکت ها تشکیل داد.

خبر جدید  نماینده اهواز: آرامش در اهواز برقرار است

براساس این گزارش، محمدرضا مطیری با دعوت از نمایندگان نیروهای پیمانکاری شرکت های پتروشیمی، ضمن تبیین برنامه و هدف منطقه برای پیمانکاران، مراحل انجام این فرآیند را برای ایشان تشریح کرد.

در ادامه، هر کدام از نمایندگان، با هدف تدوین بهتر طرح، مسائلی را از زاویه دید خود ارائه کرده و از مطیری خواستند تا طرح را به صورت جامع و مانع تدوین نماید.

خبر جدید  ادعای "آب مازاد خوزستان" کذب است / به جای آب، فاضلاب به کارون می‌ریزد

محمدرضا مطیری، تدوین طرح طبقه بندی مشاغل را یک کار گروهی عنوان کرد و صحت و کیفیت اجرای آن را منوط به همکاری تمامی نیروها، نمایندگان، مشاوران، اداره کار و مدیران دانست.

وی، تصریح کرد: برای تدوین طرح در مهلت مقرر می‌بایست از چندین مشاور خبره به موازات هم بهره برد و امیدواریم نتایج مطالعات ظرف شش ماه آینده تحت مدیریت متمرکز اداره کار به نتیجه رسد.

خبر جدید  یادگیری ترجمه قرآن مخاطب را به دنبال برداشت‌های بیشتر از قرآن سوق می‌دهد

دوشنبه و چهارشنبه این هفته نیز جلساتی به فوریت در این راستا برگزار می شود.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد