14:09:15 - شنبه 30 ژوئن 2018 / شناسه خبر: 15844
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آزاد شدن والدین کودکان ماهشهری با قید وثیقه از زندان
آزاد شدن والدین کودکان ماهشهری با قید وثیقه از زندان
فرماندار ماهشهر گفت: کودکان شکنجه دیده ماهشهری هنوز نزد عمویشان زندگی می کنند و مددجویان بهزیستی مرتب به آنها رسیدگی می‌کنند. شعار سال: فرماندار ماهشهر گفت: کودکان شکنجه دیده ماهشهری هنوز نزد عمویشان زندگی می کنند و مددجویان بهزیستی مرتب به آنها رسیدگی می‌کنند. محسن بیرانوند ایلنا اظهار داشت با اشاره به اینکه والدین کودکان […]

فرماندار ماهشهر گفت: کودکان شکنجه دیده ماهشهری هنوز نزد عمویشان زندگی می کنند و مددجویان بهزیستی مرتب به آنها رسیدگی می‌کنند.

شعار سال: فرماندار ماهشهر گفت: کودکان شکنجه دیده ماهشهری هنوز نزد عمویشان زندگی می کنند و مددجویان بهزیستی مرتب به آنها رسیدگی می‌کنند.

محسن بیرانوند ایلنا اظهار داشت با اشاره به اینکه والدین کودکان شکنجه دیده با قید وثیقه از زندان آزاد شده‌اند گفت: خبریدر فضای مجازی مبنی بر اینکه این کودکان مجددا نزد پدر و نامادری‌شان زندگی می‌کنند منتشر شده که صحت ندارد، زیرا کودکان در منزل عموی‌شان هستند  و بازگشت دوباره  آنان نزد والدین‌شان درست نیست.

خبر جدید  نخل‌های شادگان تشنه‌اند

 وی افزود: نیروهای اورژانس اجتماعی نیز مرتب در منزل عموی این کودکان حضور پیدا می‌کنند و از اوضاع جسمی و روحی آنها باخبرند. همچنین این کودکان از کمک‌های مالی و معنوی  مردم و  بهزیستی  نیز برخوردارند.
 
براساس این گزارش، اردیبهشت ماه سال جاری خبری مبنی بر شکنجه سه کودک ماهشهری توسط نامادری و پدرشان رسانه‌ای شد و عکس‌های کودکان شکنجه‌دیده در فضای مجازی منتشر شد. طبق گفته‌های این کودکان والدین‌شان دهان آنان را با چسب حرارتی می‌بستند و آنها را شکنجه می‌کردند.
 
در ادامه پدر و نامادری این کودکان دستگیر و روانه زندان شدند اما هفته گذشته خبر آزادی این والدین به قید وثیقه منتشر شد و پس از آن فعالان حوزه اجتماعی نسبت به آزادی این پدر و نامادری انتقاد کرده و از این بابت که احتمال دارد کودکان دوباره نزد پدر و نامادری خود نگهداری شوند ابراز نگرانی کرده‌اند.

خبر جدید  دانشکده‌های اقماری دانشگاه علوم پزشکی اهواز از نظر عضو هیات علمی فقیر هستند

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری کار ایران، تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۶۳۹۰۸۰ ، www.ilnanews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد