13:43:22 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018 / شناسه خبر: 4209
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آتش سوزی ایستگاه پمپاژ نفت در رامهرمز خسارت جانی نداشت
آتش سوزی ایستگاه پمپاژ نفت در رامهرمز خسارت جانی نداشت
کیامرث حاجی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ساعت ۹ تا ۱۰ صبح روز گذشته ایستگاه پمپاژ نفت در شرکت دره نی منطقه ابوالفارس رامهرمز، هنگام تعمیرات دچار نشتی نفت و به تبع آن جرقه و سپس باعث آتش سوزی شد. وی افزود: با توجه به اینکه شرکت در داخل یک روستا قرار […]

کیامرث حاجی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ساعت ۹ تا ۱۰ صبح روز گذشته ایستگاه پمپاژ نفت در شرکت دره نی منطقه ابوالفارس رامهرمز، هنگام تعمیرات دچار نشتی نفت و به تبع آن جرقه و سپس باعث آتش سوزی شد.

وی افزود: با توجه به اینکه شرکت در داخل یک روستا قرار دارد بلافاصله منازل اطراف آن تخلیه شدند.

خبر جدید  اولین کارخانه تولید شکر قهوه‌ای کشور در خرمشهر افتتاح شد

مدیر کل بحران استانداری خوزستان تصریح کرد: صبح همان روز برای حضور در کارگاه آموزشی پنج شهرستان در رامهرمز حضور داشتیم و به همین دلیل در ساعت اولیه رخ داد این حادثه در محل حاضر و کلیه نیروها نیز به حالت آماده باش در آمدند.

حاجی زاده با اشاره به حضور مدیرعامل نفت و گاز آغاجاری با همه عوامل در محل حادثه گفت: تمامی نیروهای امدادی، فوریت های پزشکی، تکنسین های نفت، نیروی انتظامی و دیگر نیروها در منطقه حضور داشتند.

خبر جدید  ارائه گزارش عملکرد چهار دستگاه اجرایی خوزستان در حوزه حقوق شهروندی

وی یادآور شد: ابتدا برای جلوگیری از هر گونه آسیب احتمالی، منطقه تخلیه و بعد هم  آتش با مدیریت خوب میدانی و استفاده از امکانات کنترل شد.

مدیر کل بحران استانداری خوزستان عنوان کرد: پس از هماهنگی با شرکت مناطق نفتخیز موادی که برای اطفای حریق نیاز بود از جمله فوم از مرکز استان و امیدیه تأمین و آتش ظرف چهار ساعت مهار شد.

خبر جدید  حضور پرشور مردم لالی در راهپیمایی امروز

حاجی زاده در پایان خبر داد: این حادثه هیچ گونه خسارت جانی و یا مصدومی نداشت؛ تنهاخسارتی که وارد شد به تأسیسات نفت بود و همچنین میزان نفت و گازی که به هدر رفت.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد