10:49:09 - شنبه 7 جولای 2018 / شناسه خبر: 16457
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آب شیرین به آبادان و خرمشهر رسید
آب شیرین به آبادان و خرمشهر رسید
استاندار خوزستان گفت: آب از طریق طرح غدیر ۲ به خرمشهر و آبادان رسید. شعار سال: استاندار خوزستان گفت: آب از طریق طرح غدیر ۲ به خرمشهر و آبادان رسید. غلامرضا شریعتی با اشاره به قولی که برای تامین آب های خرمشهر و آبادان در ۱۵تیرماه از طرح غدیر داده بود، اظهار کرد: روز گذشته […]

استاندار خوزستان گفت: آب از طریق طرح غدیر ۲ به خرمشهر و آبادان رسید.

شعار سال: استاندار خوزستان گفت: آب از طریق طرح غدیر ۲ به خرمشهر و آبادان رسید.

غلامرضا شریعتی با اشاره به قولی که برای تامین آب های خرمشهر و آبادان در ۱۵تیرماه از طرح غدیر داده بود، اظهار کرد: روز گذشته آب از طریق طرح غدیر ۲ به خرمشهر و سپس به آبادان رسید.

خبر جدید  استاندار خوزستان: خدمات نظام در همه ابعاد ملموس است

وی افزود: با اجرای این طرح، برداشت از رودخانه کارون و بهمنشیر برای تامین آب آبادان و خرمشهر به تدریج به حداقل می رسد تا شاهد بهبود کیفی آب در این شهرها باشیم.

استاندار خوزستان تصریح کرد: در بازدیدی که روز گذشته از تصفیه خانه آب در خرمشهر داشتم، آب به این شهر رسیده بود و وضعیت کیفی آب نیز مطلوب بود.در حال حاضر EC آب به حدود ۲۵۰۰ میکروموس بر سانتیمتر رسیده است و به تدریج و با تامین بیشتر آب از این طرح EC آب به کمتر از ۲۰۰۰ میکروموس بر سانتیمتر نیز خواهد رسید.

خبر جدید  برگزاری نمایشگاه الکامپ در خوزستان

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران، تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۹۷۰۴۱۶۰۸۵۵۱ ، www.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد