11:52:47 - سه‌شنبه 3 جولای 2018 / شناسه خبر: 16218
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آب شرب آبادان به وضعیت نرمال رسید
آب شرب آبادان به وضعیت نرمال رسید
مدیر اداره آبفا آبادان گفت: در حال حاضر شوری آب آبادان ۳۹۰۰ میکروموس است که این شوری نسبت به میانگین سال‌های گذشته کمتر است. شعار سال: مدیر اداره آبفا آبادان گفت: در حال حاضر شوری آب آبادان ۳۹۰۰ میکروموس است که این شوری نسبت به میانگین سال‌های گذشته کمتر است. علیرضا خلیلی‌نیا در خصوص آخرین […]

مدیر اداره آبفا آبادان گفت: در حال حاضر شوری آب آبادان ۳۹۰۰ میکروموس است که این شوری نسبت به میانگین سال‌های گذشته کمتر است.

شعار سال: مدیر اداره آبفا آبادان گفت: در حال حاضر شوری آب آبادان ۳۹۰۰ میکروموس است که این شوری نسبت به میانگین سال‌های گذشته کمتر است.

علیرضا خلیلی‌نیا در خصوص آخرین وضعیت شوری آب در آبادان، اظهار کرد: در حال حاضر شوری آب رودخانه بهمنشیر ۱۲ هزار میکروموس است و شوری آبی که وارد شبکه می‌شود به ۳ هزار و ۹۰۰ میکروموس رسیده است که این شوری نسبت به میانگین سال‌های گذشته کمتر نیز شده است. در گذشته در همین ماه شوری آب به بیش از چهار یا پنج هزار میکروموس ‌رسید.

خبر جدید  7 هزار نفر از نیروهای آموزش و پرورش متقاضی انتقال از خوزستان هستند

وی افزود: بنا بر قولی که سازمان آب و برق به ما داده است آب طرح غدیر ۱۵ تیرماه وارد مدار می‌شود. ای سی آب غدیر در طول سال بین ۱۵۰۰ تا ۲۳۰۰ میکروموس است. امروز نیز میزان ای سی غدیر ۱۸۰۰ میکروموس است.

مدیر اداره آبفا آبادان گفت: وضعیت ما در حال حاضر نرمال است البته در روستاها هنوز تانکرهایی برای توزیع آب وجود دارند. هنوز تانکرها را به صورت آماده باش نگه داشته‌ایم و تا زمان افتتاح طرح غدیر این تانکرها در اختیار ما خواهند بود. البته با توجه به کاهش نیاز مردم به آب، میزان توزیع ما نسبت به روزهای گذشته کاهش پیدا کرده است.

خبر جدید  سد‌گتوند؛ مخزن 120میلیون تن نمک

خلیلی‌نیا تصریح کرد: تا ماه گذشته آب آبادان ۵۰ درصد از طریق رودخانه بهمنشیر و ۵۰ درصد از طریق آب غدیر تامین می‌شد در حال حاضر ۸۰ درصد آب از طریق آب غدیر و ۲۰ درصد از طریق بهمنشیر تامین می‌شود و با افتتاح طرح غدیر ۱۰۰ درصد آب از طریق آب غدیر تامین می‌شود.

خبر جدید  بازدید رئیس سازمان بسیج مستضعفین از مناطق سیل زده خوزستان

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران، تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۹۷۰۴۱۲۰۶۶۰۹ ، www.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد