14:13:19 - چهارشنبه 28 فوریه 2018 / شناسه خبر: 4462
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آبفا خوزستان برای تأمین آب شرب شرق اهواز تعهد بدهد
آبفا خوزستان برای تأمین آب شرب شرق اهواز تعهد بدهد
سرپرست فرمانداری اهواز خواستار تعهد روشن شرکت آب و فاضلاب خوزستان برای تأمین آب شرب شرق اهواز شد. به گزارش ایسنا، نبی‌الله خون‌میرزایی در جلسه ستاد مقابله با بحران خشکسالی که امروز (۹ اسفندماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه شرکت آب و فاضلاب اهواز برای تأمین و توزیع آب […]

سرپرست فرمانداری اهواز خواستار تعهد روشن شرکت آب و فاضلاب خوزستان برای تأمین آب شرب شرق اهواز شد.

به گزارش ایسنا، نبی‌الله خون‌میرزایی در جلسه ستاد مقابله با بحران خشکسالی که امروز (۹ اسفندماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه شرکت آب و فاضلاب اهواز برای تأمین و توزیع آب ساکنان شهر جدید رامین و همچنین شرق اهواز از طرح آبرسانی حیات با مشکل مواجه است، خواهشمندیم که یا مدیریت توزیع آب طرح حیات را به شرکت آبفای اهواز بدهند یا شرکت آب و فاضلاب خوزستان، تعهد روشنی برای تأمین آب شرب شرق اهواز بدهد.

خبر جدید  برقراری پرواز اهواز به نجف اشرف از هفته آینده

وی با اشاره به نامه معاونت بهره‌برداری سازمان آب و برق خوزستان مبنی بر ممنوعیت آبگیری مزارع پرورش ماهی تصریح کرد: از ورود استاندار خوزستان به این موضوع تقدیر می‌کنیم. پرورش‌دهندگان ما به خاطر شرایط بازار هنوز نتوانسته‌اند ماهی‌های خود را به فروش برسانند و بنابراین ناچار هستند که برای نگهداری این ماهی‌ها آب داشته باشند.

خبر جدید  عملکرد تولید شرکت نفت و گاز کارون در سال 1396 چگونه بود؟

سرپرست فرمانداری اهواز ادامه داد: با توجه به اینکه اکنون خشکسالی یا کمبود آب در تمام حوضه‌های آبی مشاهده نمی‌شود، اجرای این نامه در برخی نقاط ممکن نیست و خواستار تجدید نظر در این خصوص هستیم.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد