18:19:43 - یکشنبه 4 فوریه 2018 / شناسه خبر: 741
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آبادان میزبان جایزه ملی شهید رهنمون
آبادان میزبان جایزه ملی شهید رهنمون
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: آبادان هم بهچون سال‌های گذشته میزبان جایزه ملی شهید رهنمون و کنگره علمی تروما و طب رزم است. به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، علیرضا آموزنده اظهار داشت: ششمین آیین اعطای جایزه ملی شهید رهنمون و هشتمین کنگره علمی تروما و طب رزم به میزبانی آبادان برگزار می‌شود. وی […]

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: آبادان هم بهچون سال‌های گذشته میزبان جایزه ملی شهید رهنمون و کنگره علمی تروما و طب رزم است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، علیرضا آموزنده اظهار داشت: ششمین آیین اعطای جایزه ملی شهید رهنمون و هشتمین کنگره علمی تروما و طب رزم به میزبانی آبادان برگزار می‌شود.

وی در همین خصوص اضافه کرد: فعالیت‌ های علمی و پنل‌های تخصصی این گردهمایی روز چهارشنبه نهم اسفندماه در بیمارستان صحرایی علی ابن ابیطالب(ع) آبادان برگزار می‌شود.

خبر جدید  امضای توافقنامه رئوس قراردادی توسعه میادین پارسی و پرنچ

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان به برگزاری رزمایش بهداشت و درمان در اردوگاه شهید باکری خرمشهر اشاره کرد و افزود: این رزمایش صبح روز ۵شنبه دهم اسفندماه آغاز می‌شود.

وی از زمان اعطای جایزه ملی شهید رهنمون گفت و خاطر نشان کرد: این جایزه نیز عصر دهم اسفند در همان اردوگاه شهید باکری به برگزیدگان اهدا می‌شود.

خبر جدید  کاهش ۸۹ میلیون متر مکعب از ذخایر آبی پشت سدهای خوزستان

آموزنده تصریح کرد: در برنامه امسال از ۲۶ شهید، ۸ پزشک شهید، ۷ فرمانده شهید بهداری، ۶ پرستار و بهیار شهید و ۵ دانشجوی شهید با حضور خانواده ایشان تجلیل به عمل می‌آید.

وی از برگزاری مراسم تجلیل از عباس شیبانی از فرهیختگان بهداشت و درمان گفت و بیان کرد: با بهره جستن از نقاط ضعف و قوت سال‌های گذشته برنامه امسال را اجرایی می‌کنیم.

خبر جدید  برگزاری سمینار دانشجویان داروسازی کشور در اهواز

آموزنده برگزاری این کنگره را یک رویداد فرهنگی تعریف کرد و گفت: پیشنهاد می‌شود از حضور روایان جنگ نیز در این برنامه استفاده شود.

شایان ذکر است جلسه هماهنگی ششمین آیین اعطای جایزه ملی شهید دکتر رهنمون وهشتمین کنگره علمی تروما و طب رزم با حضور سردار احمد عبداللهی، معاون بهداشت، امداد، درمان و آموزش پزشکی کل سپاه برگزار شد.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد